Duruşmadan çok ilginç diyaloglar

Giriş Tarihi: 23.6.2013
Nyon'daki UEFA Merkezi'nde dün yapılan Fenerbahçe duruşmasında, sarı-lacivertliler ile İspanyol raportör Fernandes Palacios arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Fenerbahçe heyeti, İspanyol raportöre üst üste sorular yöneltirken, Palacios'un sessiz kalması dikkat çekti. İspanyol raportör, duruşmada önce Fenerbahçe yöneticilerinin mahkemeden ceza aldığına dikkat çekti. Buna karşın Fenerbahçe cephesi dosyanın Yargıtay'da olduğunu hatırlatınca suskun kaldı.

SAVUNMADAN HABERİ YOK
Fenerbahçe tarafı karşı atağa geçti. Palacios'a tüm raporu 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava delillerine göre yapmasına rağmen, neden kişilerin savunmalarını dosyaya koymadığı soruldu. İspanyol'un yanıtı ilginçti: "Benim savunmalardan hiç haberim olmadı!"
Palacios'un "Bazı yöneticiler TFF'den ceza aldı" şeklindeki çıkışına ise sarı-lacivertlilerden hamle gecikmedi: "Tüm dosyayı mahkeme tapelerinden kurmuşsunuz. Ancak buna rağmen TFF'nin kararını örnek gösteriyorsunuz. Peki, o zaman TFF'den ceza almayan Fenerbahçe'nin neden disiplin kuruluna sevkini istediniz?"

MAÇLARI YANLIŞ YAZMIŞ
Fenerbahçe heyeti, son olarak Palacios'a "Şayet bize suça yönelik bir tape ya da delil gösterirseniz, suçu kabul edeceğiz" teklifi sunuldu. İspanyol'un bu istek karşısında da sessiz kalması şaşırttı.
Öte yandan Palacios'un, dosyada Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın dışında başka takımlar olduğunu bilmemesi ve Fenerbahçe'yle ilgili bazı maçları dosyaya yanlış yazması da bir başka dikkat çekici unsurdu.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Duruşmadan çok ilginç diyaloglar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN