Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşiktaş 'Çılgın Jose'yi açıkladı

Beşiktaş Kulübü, İspanyol kaleci antrenörü Jose Sambade Carreira ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.

Giriş Tarihi: 26.6.2013 21:06
Beşiktaş Kulübü, yeni kaleci antrenörü ile anlaşıldığını resmen açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in yaptığı açıklamada ilgilenildiği duyurulan kaleci antrenörü Jose Sambade Carreira ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

İLK AÇIKLAMASI

Beşiktaş'ın yeni kaleci antrenörü Jose Sambade Carreira, yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Ben burada çalışmaktan çok ortaya bir şeyler koymak istiyorum. Mevcut kalecileri en iyi seviyeye getirmek ve Türk futboluna altyapıdan yeni kaleciler yetiştirmek istiyorum. Umuyorum ki hedeflerime ulaşacağım"

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Carreira'nın özgeçmişi ise kısaca şöyle sıralandı:

"1972 yılında İspanya La Coruna'da dünyaya gelen Jose Sambade Carreira, profesyonel kalecilik kariyerinin ardından, 14 senedir kaleci antrenörü olarak görev yapıyor. Uzun süre İspanya'nın Deportivo La Coruna takımında antrenörlük yapan Carreira, kendine özgü çalışma, geliştirme ve bilimsel tekniklerle futbol dünyasına başarılı kaleciler yetiştirmiştir.

Antrenmanlarda kalecileri yaptığı bilimsel çalışmalarla testlere tabi tutan, kalecileri genetik yapılarına ve özelliklerine göre farklı tekniklerle çalıştıran Jose Sambade Carreira, bu teknikleriyle futbol dünyasında başarılı bir kaleci antrenörü olarak kariyer yapmıştır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş 'Çılgın Jose'yi açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN