Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aziz Yıldırım: Yılmak yok

Giriş Tarihi: 27.6.2013
Cezayı Kazakistan'da öğrenen Yıldırım, İstanbul'a indi, soluğu kulüpte aldı

Yönetim ve hukukçular sabah saat 04:00'e kadar yol haritasını belirledi

Avukatlarına "Disiplin Kurulu'na dava açın" talimatını verdi

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği 1 yılı ertelemeli 2 yıl Avrupa Kupaları'ndan men cezasını önceki sabah özel işleri nedeniyle gittiği Kazakistan'da öğrendi. Karara bir hayli sinirlenen Yıldırım, hırsından telefonu fırlattı. Bir süre sonra kulübü yeniden arayan Yıldırım, "Ben buradayım. Fenerbahçe'nin adına sürülen lekeyi temizlemek için savaşacağım. Kulübün haklarını kimseye yedirmem" dedi ve karar metinlerinin kendisine ulaştırılmasını istedi. Gece İstanbul'a inen Yıldırım soluğu kulüpte aldı, sabah 04.00'e kadar izlenecek yol haritası belirlendi.

KARAR DURDURULSUN!

Disiplin Kurulu kararının ardından F.Bahçe dosyasını hazırladı bugün Tahkim Kurulu'na itirazını yapacak.
Kararda bir çok çelişkiye rastlayan F.Bahçe, şike yapıldığı iddia edilen bazı maçların 16. Ceza Mahkemesi tarafından hazırlanan iddianamede bulunmadığı kozunu kullanacak.
Dosyanın yargı kararları baz alınarak hazırlandığı ancak Türkiye'de davanın sonuçlanmadan ceza kesilemeyeceğine vurgu yapılacak.
Kişilere ceza verilmeyip, kulübe ceza kesilmesinde büyük bir çelişki olduğu üzerinde durulacak ve Disiplin Kurulu'nun verdiği kararın durdurulması istenecek.

BASININ KARŞISINA ÇIKIYOR


Aziz Yıldırım bugün saat 15.00'te bir basın toplantısı düzenleme kararı aldı. Yıldırım'ın sürece ilişkin sert açıklamalar yapacağı gelen haberler arasında.

ÖZCAN'A İHRAÇ

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticiler Mosturoğlu ve Ekşioğlu hakkında dava açıp, yöneticiliklerinin dondurulması için tedbir koyduran genel kurul üyesi Recep Özcan, sarı-lacivertli kulüpten ihraç edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım: Yılmak yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN