Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'ye polis baskını iddiası

Giriş Tarihi: 27.6.2013 12:05 Güncelleme Tarihi: 27.6.2013 13:24

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugünkü basın toplantısının engellenmesi için kulübe polislerin geldiği iddia edildi ancak...

5. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin aldığı karar nedeniyle, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugünkü basın toplantısının engellenmesi için kulübe polislerin geldiği iddia edildi. Kulüp yetkilileri ise böyle bir şeyin olmadığını söyledi...

Fenerbahçe Kulübü ise bu gelişme nedeniyle, Aziz Yıldırım'ın saat 15.00'te başlaması planlanan basın toplantısını gerçekleştirebilmesi için KAP'a bir açıklama yayınladı.

Açıklamada; Fenerbahçe Futbol AŞ, İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım için verdiği kararın kulüpteki göreviyle ilgili olduğu ve Yıldırım'ın şirketteki görevinin devam ettiği vurgulandı.

İstanbul Anadolu 5. Asliye Hukuk Mahkemesi, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu'nun, kulüp üyeliklerinin tespiti davası sonuçlanıncaya kadar görevlerinden uzaklaştırılmalarına hükmetmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'ye polis baskını iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN