Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her şartta kongre

Aziz Yıldırım, UEFA Tahkim Kurulu'ndan olumlu ya da olumsuz ne karar çıkarsa çıksın F.Bahçe'yi olağanüstü kongreye taşıyacak

Giriş Tarihi: 30.6.2013
UEFA Disiplin Kurulu tarafından 2+1 yıl Avrupa'dan men cezası alan ve bu karara itiraz eden F.Bahçe yönetimi genel kurula gidiyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın özellikle sarı lacivertli kulübün UEFA tarafından cezalandırılması üzerine camiadan gelen tepkiler nedeniyle bu kararı aldığı öğrenilirken Tahkim Kurulu'na yapılan itiraz kabul edilse bile genel kurula gitmeyi kafasına koyduğu öğrenildi. F.Bahçe'nin bu zorlu süreçte destekten çok yıpratılmaya çalıştığını ifade eden başkan Yıldırım'ın F.Bahçe'nin cezasının Tahkim Kurulu tarafından iptal edilmesi veya yerel mahkemede yargı sonuçlanana kadar yürütmeyi durdurması halinde, sarı lacivertli kulüpten ihraç edilen üyelerin de affedilerek, güven tazelemek amacıyla genel kurula gideceği belirtildi.

AF SİNYALİ VERMİŞTİ
Aziz Yıldırım, yaptığı basın toplantısında UEFA Disiplin Kurulu'nun kararlarına çatmış, olağanüstü genel kurula gidileceğini ve kulüpten ihraç edilen isimlere af çıkacağını söylemişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şartta kongre
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN