Para konuşmayın!

Giriş Tarihi: 7.7.2013

Trabzonspor'un hocası Akçay, kampta huzuru sağlamak için oyuncularını uyardı: Kimse diğerinin parasını konuşmasın... Birbirinizi sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız...

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, kampta basın mensuplarının oyuncularla konuşmalarını duyması üzerine takımı sahanın en uzak noktasına götürüp toplantı yaptı. İşte Akçay'ın uyarıları.. "Birbirinizi sevmeyebilirsiniz ama saygı göstermelisiniz. Alanzinho'yu sevmeyebilirsin ama saygı göstereceksin."

Yasin hata yaptı
"Yasin arkadaşınızın kayınvalidesi vefat etti, acısını paylaşmak için odasına gittik, bize kapıyı açmadı. Saygı ve olgunlukla bizi kabul etmesi gerekirdi. Aile olgusu budur. Kendisi olgun bir davranış göstermedi. Saygı duyacağız. Bunu birlikte aşacağız, öğreneceğiz."

Derdi olan kaptana
"Parasal konular yönetimle oyuncu arasındaki bir anlaşmadır. Üçüncü kişileri ilgilendirmez. Birini örnek gösterip kendi parasını yukarı çekmek istemek ahlaki değildir. Siz bir anlaşma yapmışsanız, bitmiş. Başkası bir anlaşma yapmış, o da bitmiş. Size düşen o paranın hakkını vermek. Her ağızdan laf çıkarsa burada bir yanlışlık var demektir, derdi olan kaptana anlatır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Para konuşmayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN