Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zaman, sponsor ve bonservis!

"Biz hemen gelmesini arzuluyoruz. Onlar ise 'Ocak' diyor. Farklı sponsorlarla çalışmak sıkıntı yaratıyor. Ayrıca Ronaldinho'dan bonservisini kendisinin almasını bekliyoruz."

Giriş Tarihi: 1.8.2013
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferinin bir hafta içinde netlik kazanacağını söyledi. Çebi, "Futbolcunun menajeri ile yaptığımız görüşmede, ilk söylediği şey 'Ocak'ta gelelim' oldu. O zaman kulübüyle sözleşmesi de bitiyor. Biz ise 'Bu transfer sezon başında gerçekleşmeli' yaklaşımını sergiledik. Bu meselede alınacak çok mesafe var. Öncelikle maliyet konusu çözülmeli. Rakam telaffuz etmek istemiyorum. Çünkü görüşmelere zarar verebilir" dedi.

'İKİ TARAF DA OLUMLU BAKIYOR'
Çebi sözlerini şöyle sürdürdü: "Sponsorlar önemli bir sorun. Çünkü Ronaldinho uluslararası bir marka ve bizimkinden farklı sponsorları var. Örneğin, bizim sponsorumuz Toyota. Başka bir marka olmaz. Her şeye rağmen, Ronaldinho'nun ve bizim niyetimiz olumlu yönde. Hemen gelirse ve bonservis problemini çözerse ikinci fasıla geçeriz.O zaman istediği parayı nasıl ve hangi sponsorlarla ödeyebiliriz gibi gibi sorulara cevap arayacağız."

'RONALDİNHO'YU KİM İSTEMEZ Kİ'
Beşiktaş
Teknik Direktörü Slaven Bilic de Ronaldinho'yu takımında görmek istediğini çarpıcı sözlerle itiraf etti: "Ronaldinho hakkında konuşmama gerek yok. Yaşı fazla olabilir ama iki sene daha çok iyi performans sergileyeceğini düşünüyorum. Tabii ki takımımda olmasını isterim. Futbolunun son dönemini yaşıyor ama Beşiktaş'a katkı sağlayacaktır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman, sponsor ve bonservis!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN