Yabancılarımız işin kolayını bulmuş

"Forvet transferini bugün bile bitirebiliriz, ancak eldeki yabancılar sıkıntı yaratıyor,, "Yabancılar işin kolayını bulmuş. Uzlaşmaya yanaşmıyor ve alacaklarının tamamını istiyorlar,, "Kimseyi aşağıladığımız yok. "Ermeni takımı mıyız" lafını 'Yabancı mıyız' manasında kullandım,,

Giriş Tarihi: 14.8.2013
1 Durduk yerde para alamazlar
Sözleşme ile kulübü rehin almışlar ve pes etmiyorlar
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, ancak eldeki yabancıların sıkıntı yarattığını söyledi. SABAH'a açıklamalarda bulunan Hacıosmanoğlu, "Yabancı forvet arayışlarımız sürüyor. Hatta üç isimden haber bekliyoruz. Gidip anında alıp gelebiliriz. Ama sıkıntımız malum. Yabancılar işin kolayını buldu. Uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Özveride bulunmuyorlar ve alacaklarının tamamını istiyorlar. Ellerini kollarını sallayıp, paralarını alıp gitme hakkını vermeyeceğiz. Sözleşmeyle kulübü rehin almışlar. Bu yüzden pes etmiyorlar" sözleriyle dert yandı.

2 UEFA'ya 'Ermeni' savunması
Öküzün altında buzağı aranmasın. Buradan birşey çıkmaz
Bir konuşmasında "Biz Ermenistan takımı mıyız?" cümlesini kullandığı için UEFA'ya şikayet edilen ve savunma veren Hacıosmanoğlu şöyle devam etti: "Çok açık ve net bir cümle. Kimseyi aşağıladığımız ya da hakaret ettiğimiz yok. Sadece biz yabancı bir takım mıyız anlamında kullanılmış bir cümledir. Bu Fransız da olabilirdi İngiliz de, Alman da, İspanyol da. Fark etmez. Aslında, 'Biz yabancı bir ülkenin takımı mıyız, neden ayrımcılık yapılıyor?' demek istiyoruz. Öküzün altında buzağı aranmaya çalışılmış. Bir şey çıkmaz."

3 Hedefimiz Avrupa'da gruplar
Avrupa'da gruplara kalacağız. Taraftar desteğini eksik etmesin
"Trabzonspor olarak hedefimiz Kukesi'yi de geçerek Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak. Bunu başaracak güçteyiz. Avni Aker'i her maçta Derry City ve Dinamo Minsk karşılaşmalarındaki gibi görmek istiyoruz. Taraftarımızın desteğiyle güzel işlere imza atabiliriz. Yeter ki desteklerini esirgemesin ve her maçta takımlarının arkasında olsunlar." Hacıosmanoğlu, kendisini Trabzonspor'a siyaseti karıştırmakla suçlayan eski bakan Faruk Özak'a ise "Trabzonspor'a siyaset girmiş ise bunu kendisi sokmuştur. Artık Trabzonspor'u kullanma devri sona erdi" sözleriyle yanıt verdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yabancılarımız işin kolayını bulmuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN