Fenerli futbolcudan Fatih Terim iddiası

Giriş Tarihi: 5.9.2013 10:36
Milli Takım Fath Hoca'yla 3 gündür çalışırken, Mehmet Topal'ın bu kısa sürede çıkardığı sonuç şu:

MİLLİ Takım'ın tecrübeli oyuncusu Mehmet Topal, Andorra ve Romanya maçlarına çok iyi konsantre olduklarını belirtirken, Ay-yıldızlı ekibin teknik direktörü Fatih Terim'lin uzun yıllar göreve devam edeceğini düşündüğünü söyledi. NTVspor'a röportaj veren Topal takımın durumunun çok iyi olduğunu belirtirken şunları söyledi:

İŞLER zora sokuldu ama hiçbir şey bitmiş değil. Önümüzde kritik Andorra ve Romanya maçları var. Şu an ki hedefimiz bütün maçları kazanmak ve play-off turuna çıkmak. Fatih hoca ve ekibiyle iyi bir havaya girdiğimizi düşünüyorum. Önümüzde zorlu maçlar olvcak. Biz kendi oyunumuzu, mücadelemizi en iyi şekilde sahaya yansıtıp bütün maçlarımızı kazanmak için mücadele edeceğiz.

Fatih hoca ile 2008'de çalıştık. Benim için yeri çok ayrı. Beni ilk milli takıma çağıran hocadır. Fatih hoca disiplini ön planda tutan aynı zaman şakacı bir teknik adam. Çok disiplinli olmalı ve işimize sarılmalıyız. İnşallah 2008'deki başarıları Fatih hoca ile Brezilya'ya gidip yaşarız.

FATİH hoca konuşmalarında 'milli görev olduktan sonra gerisi teferruattır' diyor. Biz de futbolcular olarak böyle düşünüyoruz. Elinden geldiğince Türk futboluna, milli takıma hizmet etmeye çalışan birisi. İnanıyorum ki uzun yıllar Milli Takım'da devam edecektir. İnşallah bu Brezilya'da devam eder kendisi ile birlikte. Türk futbolunda artık bazı şeyleri değiştirmemiz gerekiyor. Onlar da bu konuda yaptığı planları önümüzdeki senelere yaymışlardır diye düşünüyorum. Çünkü biz konuşmalarında bunu hissediyoruz. Uzun yıllar milli takımda çalıştıracaktır diye düşünüyorum. (Star)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerli futbolcudan Fatih Terim iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN