Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mucizenin peşindeyiz

FATİH TERİM: "Hayallerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun çok zor olduğunu da biliyoruz. Hep mucizelerin peşinden gittik. 4 değil 6 maç var (play-Off) gibi bakıyoruz önümüze"

Giriş Tarihi: 6.9.2013
Fatih Terim, Andorra maçı öncesi basının karşısına çıktı. Milli Takım'ın Brezilya şansını değerlendiren Terim geleceği ile ilgili de ipuçları verdi. Fatih hocanın sözleri şöyle: "Hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun çok zor olduğunu da biliyoruz. Hep mucizelerin peşinden gittik. Uğraşacağız, çalışacağız. Oyuncularıma güveniyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Terimizi son saniyeye kadar akıtacağız. Allah çalışanın yanındadır."

Yargılamayın, anlayın!

"İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Ama burası Milli Takım kampı. Milli maça konsantre olmak lazım. Öbür tarafla ilgili zaten sürekli yargılıyorsunuz. Beni yargılamak yerine anlarsanız ortam çok rahat olur. Yoksa kimseye sansür yapıldığı yok. Yarına çıkacağımızın garantisinin olmadığı bir dünyada konuşmak için erken. 4 değil 6 maç var gibi bakıyoruz önümüze. Nasip neyse o olur. Hangi şartlarda burada olduğum çok açık."

Selçuk 2 gündür yatıyor

"Andorra grubun en zayıf takımı. Ama mücadele eden ve agresif bir takım. Rakibin her türlüsüne saygı duymak gerekir. Bazı oyuncularla ilk kez çalışmanın dezavantajlarını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Coşkulu bir Milli Takım istiyorum. Bizden önceki arkadaşlara teşekkür etmeliyiz. Bir bölge hariç ilk 11 belli. Selçuk İnan 2 gündür yatıyor. Selçuk'un durumu iyi değil. Belki Romanya maçında oynar."

Türkiye'nin değeri 990 Andorra ediyor

Andorra Milli Takımı'nın aday kadrosunda yer alan oyuncuların toplam tahmini piyasa değeri sadece 175 bin euro olarak gösterildi. Listede 3 oyuncu için bedel konuldu. Ildefonso Lima ile Josep Ayala için 75 bin euro, Sergi Moreno için de 25 bin euro piyasa değeri yer aldı. Türkiye'nin değeri 173 milyon 300 bin Euro. Yani Andorra'nın 990 katı. Grubun diğer takımları Hollanda 198 milyon 250 bin, Romanya 55 milyon 500 bin, Macaristan 37 milyon 550 bin, Estonya 11 milyon 100 bin euro değerinde.

STAT: Kayseri Kadir Has SAAT: 21.00 YAYIN: Star TV HAKEM: Sven Bindels (Lüksemburg)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mucizenin peşindeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN