Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yardımcısından Aydınus'a: Kaç hocam geliyorlar

Hakem Fırat Aydınus'un olaylı derbi sonrası yazdığı rapor ortaya çıktı. Aydınus, yardımcısı Aleks Taşçıoğlu'nun uyarısı üzerine soyunma odasına gitmiş.

Giriş Tarihi: 24.9.2013 09:44 Güncelleme Tarihi: 24.9.2013 10:55
Verdiği ve vermediği kararlarla derbinin en çok konuşulan isimlerinden biri olan hakem Fırat Aydınus'un mücadelede yaşananlarla ilgili raporuna yazdıkları da yavaş yavaş su yüzüne çıktı... Sahaya atlayan taraftarlar ile ilgili olarak yardımcılarının uyarıda bulunduğu ifade eden Aydınus'un şu cümleleri raporunda öne çıkardığı bildirildi:

'İş çığrından çıkınca...'

"Melo'ya gösterdiğim kırmızı karttan sonra saha içinde ve tribünlerde bazı hareketlilikler fark ettim. Hatta bakış açım içerisinde birkaç taraftarın oyun alanına girdiğini de gördüm. Ancak bunlar için bekleyecek, polis ve özel güvenliklerin onları saha dışına almasını izleyecektim. Maçı bitirmeyi planlıyordum. Fakat tam bu anlarda yardımcımdan (Alex Taşçıoğlu) bir uyarı geldi. Benim görmediğim bölümlerden sahaya çok daha fazla sayıda taraftarın girdiğini ve işlerin çığrından çıktığını söyledi. O anda hızlı şekilde soyunma odasına gitmek için hareket ettim. Zaten az sonra da olaylar tamamen koptu. Oyun alanı artık mücadelenin tamamlanmasına hiçbir şekilde uygun değildi."

Fanatik
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yardımcısından Aydınus'a: Kaç hocam geliyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN