TFF'den Hacıosmanoğlu açıklaması

Giriş Tarihi: 27.9.2013 20:17
TFF'den yapılan açıklamada Hacıosmanoğlu'nun "TFF Başkanı Demirören de Türkiye'de şike yapıldığını kabul ediyor" açıklamasına açıklık getirdi.

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Trabzonspor Kulübü Değerli Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Federasyonumuzu ziyaretinin ardından yaptığı açıklamaya ilişkin olarak, bazı medya organlarında, "TFF Başkanı Demirören de Türkiye'de şike yapıldığını kabul ediyor" şeklinde ifadelerin yer aldığının görülmesi üzerine bir açıklama yapılması ve konunun aydınlatılması ihtiyacı doğmuştur.
Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ziyaretinde, Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'e kulübünün sıkıntılarını anlatmış ve görüşlerini dile getirmiştir.
Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören de, kararları, Türkiye Futbol Federasyonu'nun bağımsız kurullarının aldığını, bu işin çözümü noktasında tek müracaat yerinin de Tahkim Kurulu olduğunu ifade etmiştir.

Söz konusu görüşmede, bu konuya ilişkin başkaca bir konuşma gerçekleşmemiştir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyururuz" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TFF'den Hacıosmanoğlu açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN