Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2.5 saate ret!

Giriş Tarihi: 29.9.2013

Hukuk mezunu olan Hırvat hocanın dün yaptığı 2.5 saatlik sözlü savunma da işe yaramadı. Tahkim Kurulu, üç ma ç ce zayı onadı

G.Saray derbisinde hakeme yönelik küfür ve hakaret içeren ifadeleri nedeniyle 3 maçla cezalandırılan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, dün Tahkim Kurulu'na savunmasını bizzat verdi. Hukuk fakültesi mezunu olan Hırvat hoca, Tahkim Kurulu karşısında tam 2.5 saat sözlü savunma yaptı. Ancak Bilic'in uzun soluklu savunması sonucu değiştirmedi ve Tahkim, Hırvat teknik adamın 3 maçlık men cezasını onadı. Kurul, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

ERTELEMEYE DE HAYIR
"Yapılan müzakerede Beşiktaş teknik sorumlusu Bilic'e, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı ile 13.000.- TL para cezası verilmesinde sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, yapılan itirazın reddine, cezanın onanmasına ve erteleme talebine de oy çokluğu ile karar verilmiştir."

"KİMSEYE KÜFÜR ETMEDİM"
Slaven Bilic, savunmasının ardından çıtışta yaptığı açıklamada "Kurula daima doğru bir örnek olmaya çalıştığımı belirttim. O raporla alakam olmadığını dile getirdim. Çünkü kimseye küfür etmedim. Kimseyi rencide edici bir harekette bulunmadım. Çok büyük baskı altında çok zor koşullarda oynanan maçlara çıktım. Bugüne kadar böyle bir şey yapmadım, bugünden sonra da yapmayacağım." diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2.5 saate ret!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN