Yönetim topluca disipline

Giriş Tarihi: 10.10.2013

Adnan Öztürk, kendisini hedef alan sert açıklamanın altına "Galatasaray Spor Kulübü" imzası atan Ünal Aysa l ve yönetimini Disiplin Kurulu'na veriyor

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal ve eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk arasında esen soğuk rüzgarlar önümüzdeki hafta yerini fırtınaya bırakacak. Adnan Öztürk'ün sarı kırmızılı yönetimi eleştiren ifadelerinin ardından, sert bir açıklama yayınlayan ve Öztürk'ün verdiği röportaj için "Utanç verici" ifadesini kullanan Ünal Aysal ve yönetim kurulunun kulübün resmi sitesinden duyurulan metnin altına "Galatasaray Spor Kulübü" imzası atması Adnan Öztürk'ü harekete geçirdi.

'ETİK BİR DAVRANIŞ DEĞİL'

Galatasaray yönetiminin, bir kuruma değil kişiye cevap verdiğini ve Başkan Aysal ya da yöneticilerin imzasını taşıması gereken bildiriye "Galatasaray Spor Kulübü" imzasının atılmasını etik bulmayan Öztürk, yönetim için Disiplin Kurulu'na gidiyor. Disiplin Kurulu'ndan bu açıklamayı kimin yazdığının açıklanmasını talep edecek olan Adnan Öztürk'ün televizyon kanalından aldığı röportajın kayıtlarını da bu dosyaya koyacağı ve Disiplin Kurulu'ndan kendisinin de suçlu bulunması halinde cezalandırılmasını bizzat isteyeceği gelen haberler arasında.

"UTANÇ VERİCİ SÖYLEŞİ!"
Adnan Öztürk'ün, Ünal Aysal ve yönetimini sert bir dille eleştirdiği röportajın ardından Galatasaray sitesinden yayınlanan çok sert açıklamada Öztürk'ün ifadeleri için "Utanç verici" sıfatı kullanılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetim topluca disipline
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN