Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'ye 75 bin kişilik stat

Kulübü Başkan Adayı , seçim projelerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 24.10.2013 15:50 Güncelleme Tarihi: 24.10.2013 17:56
Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı öncesi başkan adaylığını daha önce açıklayan , en önemli projesinin, yıllık 100 milyon avro gelir getirecek yeni bir stat kompleksi olduğunu söyledi.

Belgü, Edition Otel'de düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin tek adam yönetimiyle değil, bir ekip tarafından yönetilmesi gerektiğini vurgulayarak, "(Tek başına değil, birlikte) sloganıyla yola çıktım. Önümüzde duran bütün büyük zorlukların üstesinden gelebilmenin yolu, ekip çalıması ve ortak aklın var gücüyle Fenerbahçe için seferber edilmesidir" diye konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu'nun kendisine verdiği 2 yıl uzaklaştırma cezası nedeniyle kongrede cumartesi günü tüzük gereği bir oylama yapılacağını kaydeden Belgü, "Genel kurul onaylarsa ceza alacağız, adaylığımız düşecek. Ben onaylamayacağını düşünüyorum. Genel kurulda benimle beraber Fenerbahçe Kulübü Başkanı ve iki asbaşkanı da oylanacak. Fenerbahçe Kulübü Başkanı'nın da diğer iki arkadaşımız da bu oylamadan aklanarak olumlu ayrılmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'ye 75 bin kişilik stat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN