Aydınlar'a liste engeli!

Giriş Tarihi: 26.10.2013

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım henüz adaylığını açıklamasa da başkan adayı olan Aydınlar'a kongrede oy kullanacakların listesini yolamadı

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi yaklaşırken kulislere düşen son iddia ortalığı karıştıracak gibi. Başkan Aziz Yıldırım kongrede oy kullanacak üye listesini, adaylığını açıklayan Mehmet Ali Aydınlar'a vermedi. Adaylığını resmen açıklayan Aydınlar, kongre çalışmaları için oy kullanabilecek üye listesini noter kanalıyla yönetimden istedi. Ancak yönetim bunun 'özel bir bilgi' olduğunu iddia ederek bu talebe olumsuz yanıt verdi. Yönetmelik gereği yönetimin, resmen başkan adaylığını açıklayan her adaya, oy kullanacakların listesini vermesi gerekiyor. Ancak Yıldırım dün akşam saatlerine kadar Aydınlar'a bu listeyi göndermedi.

Herkes başka konuştu
F.Bahçe Kongre Üyesi Ferruh Manav, 1997'de Ali Şen başkanlığındaki yönetimin Yargıtay kararıyla ibra edilmediğini, o dönem yönetimin Muhasip Üyesi olan Mehmet Ali Aydınlar'ın bu nedenle bu seçimde aday olamayacağını ileri sürdü. Ancak O yönetimde bulunan Vefa Küçük'ün daha sonra başkan adayı olduğu ve Aydınlar'ın da aday olabileceği iddiası da ortaya atıldı. Dönemin başkanı Ali Şen ise, "Bize Yargıtay'dan böyle bir karar tebliğ edildiğini hatırlamıyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydınlar'a liste engeli!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN