Dünya bizi kabul etti

Giriş Tarihi: 27.10.2013

Galatasaray'ın 108. kuruluş yıl dönümü töreninde Aysal iddialı açıklamalar yaptı

Galatasaray'ın 108. kuruluş yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı. G.Saray Lisesi'nde gerçekleştirilen törene, başkan Ünal Aysal, yönetim kurulu, kulüp üyeleri ve sporcular katıldı. Törende bir konuşma yapan başkan Aysal, "G.Saray'ın tarihine baktığınızda burada gördüğümüz sadece başarılar değil, ciddi bir kültür yapısı, beraberlik ve her sene biraz daha artan bir kabullenme. Ama bunun ötesinde bir adım daha ileriye gittiğiniz vakit Galatasaray sadece Türkiye'de değil, bütün dünyada artık gerçek anlamda kabullenilmiş önemli bir markadır.

ATATÜRK'TEN SONRA G.SARAY
Galatasa ray markası, Atatürk'ten sonra, İstanbul kadar önemli bir üçüncü marka olarak dünyada herkesin kabullendiği ve herkesin değer verdiği bir marka olmuş durumdadır" ifadelerini kullandı. Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın, kulüp üyeliğinde 50. yılını dolduranlara berat, madalya ve rozetleri vermesinin ardından, 2012- 2013 sezonunda tüm branşlarda kazanılan kupaların sunumu ve müzeye teslimi yapıldı. 90. doğum günü olan kulübün efsane futbolcularından Bülent Eken'e de Divan Kurulu altın rozeti takdim edildi.

TULUN YOK! TERİM'İN YERİ BOŞ! MANCİNİ İKİNCİ SIRADA!
G.Saray dün Kayseri'ye giderken otobüsteki 3 ayrıntı dikkat çekti. Bülent Tulun, Aysal'ın uyarısıyla otobüse binmedi. Mancini de ikinci koltuğa oturunca Fatih Terim'in ön sıradaki yeri boş kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya bizi kabul etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN