Korkunun ecele faydası yok!

Aydınlar, tüzük gereği F.Bahçe'ye başkan adayı olamayacağı iddialarını yanıtladı: İddiaları kendisini seçim öncesi zor durumda bırakmak için yapılmış bir girişim olarak değerlendiren Mehmet Ali Aydınlar, "Hiç kimse Fenerbahçe kongre üyelerinin taleplerine set çekemez" dedi

Giriş Tarihi: 27.10.2013
Mehmet Ali Aydınlar, kendisinin de yer aldığı Ali Şen yönetiminin ibra edilmediği gerekçesiyle, başkan adayı olamayacağı yönündeki iddiaları değerlendirdi. Ortada çok ciddi bir zihniyet sorunu olduğunu bir kez daha tekrarlayan Aydınlar, "Şen yönetiminin faaliyetleri ibra edilmiştir. Ortaya atılan bu iddia da rekabet kültüründen ve çok seslilikten uzak bir kurum hayali ile bugüne kadar gelen zihniyetin, seçimler öncesinde yapmış olduğu ve şahsımı seçim sırasında zor durumda bırakmaya dönük girişimlerinden birisidir. Buradan uyarmak isterim ki, hiçbir irade, değişim arzusu ile kongreye odaklanmış olan Fenerbahçe kongre üyelerinin taleplerine set çekemez. Özetle; korkunun ecele faydası yoktur" ifadelerini kullandı.

VE YILDIRIM ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR
F.Bahçe'de beklenen gelişme... Sarı-lacivertli kulübün başkanlığında 15. yılını dolduran Aziz Yıldırım, 2-3 Kasım'da yapılacak genel kurulda aday olacağını Perşembe günü açıklayacak. Diğer isimlerin adaylığını daha önce açıklamasına rağmen, Yıldırım'ın geç kalmasındaki en büyük nedenin ise liste oluşturmada sıkıntı çekmesinin olduğu öğrenildi. Yönetimden ayrılmak isteyen Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı ve Ömer Temelli'nin yerine koyacağı isimler için çalışmalarını sürdüren Yıldırım'ın başkan vekilliği için düşündüğü Ali Koç sessizliğini koruyor. Aziz Yıldırım, listesinde görmek istediği Paper Moon'un sahibi Raif Dinçkök'ü de ikna etmeye çalışıyor. Dinçkök, daha önce de Fenerbahçe'de yönetim kurulu üyeliği yapmıştı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Korkunun ecele faydası yok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN