Son söz sizin

Kongreye sayılı günler kala kılıçlar çekildi. Yıldırım, kongre üyelerine yönelik çıkardığı kitapçığın önsözünde isim vermeden Aydınlar'ı hedef aldı

Giriş Tarihi: 29.10.2013
Kongre Üyeleri için hazırlatılan kitapçığın önsözü "Büyük Fenerbahçe'nin Büyük Kongre Üyeleri" hitabıyla başlarken hedefteki isim Mehmet Ali Aydınlar oldu. Önsöz'de şu ifadelere yer verildi:
Aslında siz tüm gerçekleri biliyorsunuz. Çünkü tüm bunlar sizin gerçekleriniz. Yapılacak seçim öncesinde mahkeme kapılarına düşürülen Aziz Yıldırım'ı özgür kıldığınız ve tarihe tanıklık etmeyip bizzat tarih yazdığınız için bu seçime zorlandığınızı biliyorsunuz.

RAKİPLERİN ONUR KONUĞU

Siz, kimlerin Fenerbahçe'yi ele geçirmek için Fenerbahçe'yi lekelemekten çekinmediğini, Fenerbahçe adına çirkin pazarlık adına baş köşede oturduğunu çok iyi biliyorsunuz.
Siz kimlerin kendi kulübünün stadına giremezken elleriyle şampiyonluğu verdiği rakibin kutlamalarında onur konuğu olduğunu, Fenerbahçe başkanı ve yöneticilerinin savunmalarını dahi almadan haklarında kararlar alınırken kimlerin bu Fenerbahçe düşmanlarına kucak açıp mesai arkadaşlığı yaptığını biliyorsunuz.
Hepsinden önemlisi siz Fenerbahçe başkanı olacak güce sahip olduğundan bahsedilenlerin bu gücü Fenerbahçe taraftarından ve kongresinden almadığını çok iyi biliyorsunuz.

3 TEMMUZ HESAPLAŞMASI

F.Bahçeliler'in kendi emek ve alınteriyle yaptığı tüm tesislerin sadece size ait olduğunu ve Avrupa'da benzeri bile olmadığı ve artık zengin zümre tarafından yönetilmeye muhtaç olmayacak kadar kurumsal bir kulüp olduğunu biliyorsunuz.
Siz karşı karşıya olduğunuz şeyin sadece bir seçim olmadığını bunun aslında bir "3 Temmuz Hesaplaşması" olduğunu ve siz var oldukça Aziz Yıldırım'ın son sözünün Fenerbahçe olacağını çok iyi biliyorsunuz. Yıldırım imzalı önsöz "Yine de son söz sizin" cümlesi ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son söz sizin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN