Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alo ben Aziz Yıldırım

Kongreye iki gün kala üyeleri telefonla arayan Başkan Aziz Yıldırım, "Oyunuzu kime vereceksiniz?" diye soruyor, sonra projesini anlatıyor

Giriş Tarihi: 1.11.2013
Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bugün 14.00'te basın toplantısı düzenleyip, projelerini anlatacak olan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Kasım'da sandıktan galip çıkmak için iletişimin tüm yöntemlerini kullanıyor. Adaylığını açıkladıktan sonra Faruk Ilgaz Tesisleri'nde kongre üyeleriyle yüz yüze görüşmeler yapan, görüşemediği üyelere de SMS'le ulaşan Yıldırım ayrıca üyeleri cep telefonlarından arıyor. "Alo ben Aziz Yıldırım" diye söze giren Başkan Yıldırım, "Oyunuzu kime vermeyi düşünüyorsunuz?" dedikten projelerini anlatıyor. Yıldırım'ın seçim kozu Pendik projesi. Pendik'te alınan arazinin içine küçük bir Fenerbahçe şehri kurmayı planlayan Yıldırım, F.Bahçe Üniversitesi de dahil olmak üzere, alt yapı tesislerini ve Samandıra Tesisleri'ni de burada toplamayı hedefliyor.

Rakamlarla Aziz Yıldırım
İlk kez 15 Şubat 1998'de F.Bahçe başkanı olan Aziz Yıldırım, 16 yıllık sürede 7'si olağan, 3'ü olağanüstü genel kurul toplantısı olmak üzere geçirdiği 10 kongrenin 7'sine tek aday olarak girdi.
Başkanlık dönemi içinde 2 kez istifa eden Yıldırım, camiadan gelen baskılarla yeniden aday olup olağanüstü genel kurullarda güven tazelemişti.
Yıldırım ilk kongresinde en yakın rakibi Vefa Küçük'ü sadece 1 oy ile geçerek başkan olurken, 19-20 Mayıs 2012'de gerçekleştirilen ve Metris'ten aday olduğu son kongresinde 5 bin 269 oy aldı.
Yıldırım yeniden başkan olursa, 16 yıl ile şu anda Fenerbahçe tarihinin en uzun süre görev yapan başkanı unvanına sahip Şükrü Saracoğlu'nu geride bırakacak. Yıldırım, 16 yıla yaklaşan görev süresinde bugüne kadar 90 farklı yönetici ile çalıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alo ben Aziz Yıldırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN