Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ben bu seçimde yokum

Giriş Tarihi: 2.11.2013

"İnşallah bir gün ben de daha önce de olduğu gibi Fenerbahçe'ye büyük katkı sağlayacağım günler yaşarım"

1907 F.Bahçe Derneği Başkanı Ali Koç, seçimli olağanüstü genel kurulu öncesi dernek olarak grup halinde hareket etmediklerini, kendi adaylığının da söz konusu olmadığını açıkladı. Ali Koç, 3 Temmuz süreci ve Mehmet Ali Aydınlar ile ilgili de konuştu:

Bağlılığımız
F.Bahçe Kulübü'nün tüzel kişiliğinedir. Hepimiz gelip geçiciyiz baki olan F.Bahçe'dir. Aydınlar başkan seçilirse tavrımızda değişikler olmaz, destek veririz.

Aydınlar'la bir husumetim yok. TFF Başkanlığı zor bir görevdir. Ancak alınan kararlar ve sergilenen yönetim anlayışı başarısızlık ve hayal kırıklığı yaşattı.

Sayın
Aydınlar'ın spor hukuku ve süreçleri konusunda çok bilgisiz, yetersiz ve tecrübesiz olması önemli unsurlardan bir tanesidir. UEFA'ya bir şekilde en azından 'muhatabın benim, müfettişini yollama' diyebilirdi.

Seçim
vaadi olarak M.Ali Aydınlar'ın "Şike yapmayacağım" demesi ben de hayal kırıklığı yarattı. Başkan olursa o futbolcuların yüzüne nasıl bakacak.

Aydınlar
, "Üzerinizden Fenerbahçe formasını çıkaramadığınız için alacağınız kararlarla Türk futbolunu riske sokuyorsunuz" baskısından kurtulamadı.

Ersoy, Aydınlar'ın listesine girdi
Fenerbahçe'de Genel Kurul öncesi gerilimin yansıdığı yerlerden biri de 1907 Fenerbahçe Derneği oldu. Derneğin kurucu üyelerinden ve derneğin en uzun süre başkanlığını yapan Necdet Ersoy, 1907 Derneği Başkanı Ali Koç'un seçimi etkilemeye yönelik açıklamalar yaptığını belirterek istifa etti. Muhalif kanadın safına geçen Necdet Ersoy, Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim listesinde yer aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ben bu seçimde yokum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN