F.Bahçe benimle varlık sahibi oldu

Aziz Yıldırım: "1998'de kulübe çuvalla 6 milyon getirdim. F.Bahçe'nin bir çöpü yoktu. Bugün geldiği nokta ortada."

Giriş Tarihi: 3.11.2013
Fenerbahçe'de adaylardan mevcut başkan Aziz Yıldırım, üyelere son kez seslendi. Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar hakkında ağır açıklamalar yaptı. Salondan ayrılan Aydınlar'a seslenen Yıldırım, "Mehmet Ali Bey gitti, ben kime soru soracağım? Çağırın gelsin. Oy versin diye G.Saraylılara bile SMS yollamışsınız. Tabii TFF'den alışıksınız. Kulübü Real Madrid yapacakmış. Neyle yapıyorsun. Yapabilirsem ben yaparım" sözleriyle Aydınlar'a yüklendi. 1998 yılında başkan olduğu dönemde kulübe çuvalla 6 milyon lira getirdiğini söyleyen Yıldırım, "Bir daha da o parayı geri alamadım. F.Bahçe'nin borcu 500 milyonun üzerinde çıkarsa farkı ben ödeyeceğim. Ama Aydınlar'ın dediği gibi çıkmazsa da farkı o ödesin. F.Bahçe benimle birlikte varlık sahibi olmuştur" ifadelerini kullandı.

ÖZCAN 3 MİLYON $ İSTEDİ!
Yıldırım şöyle devam etti: "F.Bahçe'nin 1 çöpü yoktu. Bugün geldiği noktada ortada. Stat, salon, Topuk Yaylası, otel... Aydınlar adına üzüldüm. Beklerdim ki, benden fazlasını yapmayı vaad etsin. Boşuna konuşuyor! Hakaret edeni affetmem. Hulusi Belgü'nün ihracının kaldırılmasını bu yüzden kabul etmedim. Ayıp, Recep Özcan diye birine F.Bahçe'yi mahkemeye düşürtüyorlar. Bunlar rezil. Bu yapılır mı? Recep Özcan davayı geri çekmek için aracılarla 3 milyon Dolar istedi."

AYSAL GELEMEYECEK!
Aziz Yıldırm, F.Bahçe-G.Saray maçına yeni bir başkan seçilmesi halinde gideceğini söyleyen G.Saray Başkanı Ünal Aysal'a hitaben, "Merak etmesin gelemeyecek. Federasyonda Mehmet Ali Bey'in etrafını G.Saraylılar sardığı için yanlış yaptı. Fenerliler olsa böyle olmazdı" diye konuştu.

KÖTÜ ŞÖHRETLİ DEĞİLLER!
F.Bahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, yöneticilerden İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu'nun kötü şöhret sahibi olmadıkları kabul edildi. Recep Özcan tarafından açılan davada bu üç ismin kötü şöhret sahibi oldukları gerekçesiyle kongreye katılmamaları isteniyordu. Oylamada üç ismin kötü şöhret sahibi olmadıkları oy birliğiyle kabul edildi.

BABA'YA DESTEK
Aziz Yıldırım'ın kızı Gülşah Gordi, kongrede babasını yalnız bırakmadı. Tribünde yerini alan Gülşah Gordi, kongreyi dikkatle takip etti.

AYDINLAR YILDIRIM'A DESTEK VERDİ!
Fenerbahçe Kongre üyeleri, yapılan kötü şöhret oylamasında Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu lehine el kaldırdı. Diğer başkan adayları da bu oylamada üç isim lehine oy kullandı.

ALİ ŞEN'LE SORU CEVAP
F.Bahçe'nin başına ne şekilde geldiğini bilen en iyi ismin Ali Şen olduğunu söyleyen Yıldırım, Şen'e "Ben aldığım zaman kulüp artıda mıydı, ekside miydi, dürüst söyleyin" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe benimle varlık sahibi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN