Senin damadın da Galatasaraylı!

"30 yıllık dostum Şener'le tabii ki görüşeceğim. Senin damadın da G.Saraylı" diyen Akın'dan Yıldırım'a hodri meydan: Özür dilemen için sana 3 gün süre

Giriş Tarihi: 5.11.2013
Fenerbahçe'de önceki gün yapılan kongre sonrası yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde olan Hamdi Akın'a kendisini tebrik etmek isterken, "Fenerbahçe'yi satanlarla işim olmaz." diyerek sert bir tepki göstermiş, ardından da teşekkür konuşmasında Akın'ı hedef alan sözler sarf etmişti. Hamdi Akın, kongrede yaşananların ardından dün bir basın açıklaması yaparak, Yıldırım'ın kendisine iftira attığını savundu ve "Aziz Yıldırım üç gün içinde özür dilemezse dava açacağım" dedi. Hamdi Akım yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Geçirdiğimiz kongrenin tüm Fenerbahçe camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Ancak Sayın Aziz Yıldırım'ın, sadece beni değil ekibimizde yer alan diğer yönetim kurulu üyelerini de itham eden konuşmalarından ve kongreyi siyasi bir şova dönüştürmesinden son derece rahatsız olduğumu söylemeliyim.

YA İSPAT ET YA DA İSTİFA
"Bugün gelinen noktada, Sayın Yıldırım'ın seçim boyunca şahsıma yönelik yaptığı bu saldırılarla töhmet altında bırakılmış olmaktan büyük üzüntü duymaktayım. İtibarımı zedeleyen, her türlü asılsız açıklama ile ilgili olarak 3 gün içinde Aziz Yıldırım'ın özür dilememesi durumunda gerekli hukuksal süreçlere başvuracağımı tüm kamuoyunun bilgisine sunarım. Söz konusu iftiraların ispatlanması durumunda çok sevdiğim Fenerbahçem'den istifa edeceğim, tabi aksi durumda da Sayın Aziz Yıldırım istifa etmelidir, zira kişilere İftira atmak ve manevi şahsiyetine zarar vermek bu kadar basit olmamalıdır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Senin damadın da Galatasaraylı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN