Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fener'i kovarız

Kulüpler Birliği toplantısına katılmayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştiren Cavcav, "Kendisi cürmü kadar yer yakar. Kim ne yaparsa kötülüğü kendine yapar" dedi

Giriş Tarihi: 14.11.2013
Kulüpler Birliği Vakfı, İstanbul'da toplanırken Vakıf Başkanı İlhan Cavcav, toplantıya gelmeyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştirdi. Yaptığının yanlış olduğunu belirten Cavcav şunları söyledi: "Fenerbahçe demek Türkiye'de çok fazla taraftarı olan ve nezih insanların oluşturduğu bir topluluktur. Aziz Yıldırım da cürmü kadar yer yakar. Buraya katılmamakla bir daha Kulüpler Birliği'ne gelmeyeceğim gibi sözlerle ikinci başkandan duyduğumuz laflarla olmaz. Kim ne yapıyorsa kötülüğü kendine yapar. Fenerbahçe Kulübü Kulüpler Birliği'ne bir kez daha katılmadığı takdirde onları Birlik'ten ihraç edeceğiz."

Gündemde hangi konular vardı?
Toplantıda 2014 yılında Süper Lig kulüplerinde hayata geçirilecek e-bilet uygulaması masaya yatırıldı. İlhan Cavcav, "Ayrıca iki komisyon kurduk. Altı kişiden oluşan bu heyet, Ankara'da Spor Genel Müdürlüğü'nün hukukçularıyla beraber spor kanunu hakkında 2-3 günlük çalışma yapıp, spor kanununu futbolumuzun geleceği açısından olumlu hale getirecekler" dedi.

Benimle mezara gidecek!
Bir hafta hastanede yattığını vurgulayan Cavcav, "Sen bir Aziz Yıldırım olarak telefon et. Ben bir konuşursam neler olur ama bildiklerim benimle birlikte mezara gidecek" ifadeseni kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fener'i kovarız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN