Kompleksli ve düşmanlar

Giriş Tarihi: 14.11.2013

Ünal Aysal: "Kadıköy'deki derbiden sonraki görüntüler bazı kulüplerimizin sadece Galatasaray kompleksiyle yaşadıklarını ve G.Saray düşmanlığıyla beslendiklerini açıkça ortaya koydu."

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, son dönemde kazandıkları başarıların sarı-kırmızılı kulübü kıskanılan ve hedef alınan bir noktaya getirdiğini söyledi. Divan kurulu toplantısında üyelere hitap eden Aysal, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki son derbi sonrası görüntüler, bazı kulüplerimizin sadece Galatasaray kompleksiyle yaşadıklarını, Galatasaray düşmanlığıyla beslendiklerini açıkça ortaya koydu" dedi.
bu ülkenin gururuyuz

Aysal, şöyle konuştu: "Değerli dostlarım, başka yenilgiler de alacağız. Sporun doğasında kaybetmek yoksa, kazanmak zaten yok. Ama şunu herkes bilmeli ki, biz ve bizden sonra bu sorumluluğu üstlenecek gönüldaşlarımız, girdiğimiz her mücadelede hem camiamızın hem de bu ülkenin gururu olmayı sürdürecek. Hedefimiz her zaman bu oldu ve olmaya devam edecek."

522 milyon lira borç!
Toplantının ilk bölümünde kürsüye gelen yönetim kurulu üyesi Mete İkiz, kulüp ve bağlı ortaklıklarının eylül 2013 sonu itibariyle 9 aylık döneme ait kesin olmayan hesap özeti ile özet yönetsel, sportif faaliyet raporlarını divan kurulu üyelerine aktardı. İlk 9 aylık dönemde 195 milyon lira alacak, 401 milyon lira borç oluştuğunu aktaran İkiz, eylül ayı sonu itibariyle konsolide net borç alacak farkının 522 milyon lira olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kompleksli ve düşmanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN