Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Onur'da gecikme

Trabzonspor yönetimi, milli kalecinin sözleşmesinin uzatılacağını açıkladı ama Onur'un ücretinin 'takımda en yüksek rakam' olması isteği nedeniyle henüz imza yok

Trabzonspor'la 9 Mart 2012'de sözleşme yenileyen Onur'un sözleşmesinin uzatılması için Genel Sekreter Köksal Güney, her konuda anlaştıklarını açıkladı. Güney, 2016'da bitecek sözleşmenin 2018'e kadar uzatılacağını müjdelerken, serbest kalma bedelinin 7,5 milyon Euro'dan 15 milyona çıkartılacağı öğrenildi. Taraflar yıllık ücret konusunda sorun yaşadı. 1.2 milyon Euro alan Onur'un ücretinin takımda en fazla ücret alan isim noktasına yükseltilmesini talep etti. Malouda yıllık 2,5 milyon Euro'yla takımda en fazla para alan isim. Yönetimin yıllık 2.2 milyon Euro'da tutmak istediği Onur'un son görüşmelerde yumuşadığı öğrenildi.

İzmir'den geldi Trabzonlu oldu
Onur Kıvrak dün taraftar grubu Tayfa'nın dernek binasının açılışına katıldı. Onur, "İzmir'den geldim ama burda öyle güzel karşıladılar ki, Trabzonlu oldum. Allah inşallah nasip eder ve uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet ederim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Onur'da gecikme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN