Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhmal iddiası

Belediyenin kar yağışıyla ilgili uyarılarına rağmen, TT Arena'nın zemininde bulunan ısıtma sisteminin devreye geç sokulduğu iddia edildi! GSGM, stadı G.Saray'a devrederken 2013 Mart'a kadar çatının kapatılması şartını koymuştu. Çatı yapılmayınca G.Saray ile GSGM mahkemelik oldu

Giriş Tarihi: 11.12.2013
TT Arena'nın reklam kampanyasında, stadın alttan ısıtmalı olduğuna vurgu yapılıyordu. Dün gece maç ertelenirken ortaya atılan bir iddia ise çok konuşuldu. İddialara göre dün gece ısıtma sistemi geç çalıştırıldı ve kar yağışının da aşırı olması nedeniyle yeterlilik sağlamadı. İstanbul'da belediyenin uyarılar yapmasına rağmen G.Saray'ın böyle bir duruma hazırlıklı olmaması bir çok soruyu da gündeme getirdi. Öte yandan G.Saray'ın Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'yle (GSGM) yaptığı anlaşmaya göre, Mart 2013'e kadar çatıyı kapatması gerekiyordu. Bu gelişmenin ardından taraflar mahkemelik oldu. G.Saray ile GSGM arasındaki dava halen devam ediyor.

TEMİZLİĞE ADAM YETMEDİ
Bir haftadır yapılan kar uyarılarına rağmen, statta sadece 8-10 temizlik görevlisinin olduğu görüldü. G.Saray ise statta 20 görevli olduğunu açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhmal iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN