Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hacıosmanoğlu, Platini ile görüştü

UEFA Başkanı Platini, kura çekimi sonrası Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştü ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 17.12.2013 09:37 Güncelleme Tarihi: 17.12.2013 10:07
Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Nyon'daki kura çekimi sonrasında UEFA Başkanı Platini ile özel görüştü. Platini, "Trabzon'un uğradığı haksızlığı biliyoruz. Gereken cezalar verilmezse, Türkiye'ye yaptırım uygulanacaktır" dedi

Trabzonspor yönetimi şikenin peşini bırakmıyor... UEFA Avrupa Ligi maçları kura çekimi için Nyon'a giden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kura çekiminin ardından 16.30 sularında UEFA Başkanı Michael Platini ile bir araya gelerek şike konusunda görüşme yaptı. Hacıosmanoğlu kişisel girişimleriyle ulaştığı UEFA Başkanı Platini ile şike konusunda fikir alışverişinde bulundu. Platini'ye şike sürecinden yaşananları ve Trabzonspor'un uğradığı haksızlıkları anlatan Hacıosmanoğlu, görüşme sırasında Platini'ye Türkiye'de şikecilerin nasıl koruma
altına alındığı ile ilgili olarak hazırlanan bir dosyayı da sunarak bilgi verdi ve UEFA'nın konuya sessiz kalmamasını istedi.

BİZ DE RAHATSIZIZ
Sıcak bir ortamda geçen görüşmede Platini'nin, Türkiye'deki şikecilere beklenen ceza verilmemesi ve koruma altına alınmasından bir hayli rahatsız olduğunu dile getirdiği öğrenildi. UEFA Başkanı Platini'nin, başkan Hacıosmanoğlu'na, "Süreci yakından takip ediyoruz. Trabzonspor'un uğradığı haksızlıkların farkındayız. F.Bahçe ve Beşiktaş, Disiplin Kurulumuz tarafından zaten cezalandırıldı. Türkiye'deki yargı sürecini de son derece yakından izliyoruz. Eğer bununla ilgili gereken cezalar verilmediği takdirde UEFA, Türkiye'ye yaptırım uygulayacaktır" dediği ifade edildi.

Fotomaç
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hacıosmanoğlu, Platini ile görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN