'Öpecektim'

Mustafa Özel ifadesinde, "Fernandes'i çok severim. Sarılıp öpecektim ama ayağım kayınca ona çarpıp düşürdüm" dedi

Giriş Tarihi: 17.12.2013
Kasımpaşa maçının 80. dakikasında sahaya girerek Beşiktaşlı Fernandes'e tekme atan Mustafa Özel, ifadesinde Portekizli oyuncuyu çok sevdiğini söyledi. Özel'in "Sarılıp öpecektim ama ayağım kayınca ona çarpıp düşmesine sebebiyet verdim" dediği öğrenildi. Pek çok suçtan sabıkası olduğu belirtilen saldırgan Çağlayan'daki İstanbul Adlilesi'nde savcıya ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

CEZAYI BEN ÖDERİM
MUSTAFA
Özel, serbest kalır kalmaz Twitter hesabından bir mesajla Fernandes ve Beşiktaş ailesinden özür diledi. Özel, "Beşiktaş'a benden dolayı gelecek para cezasını ödeyeceğim" dedi. Bu arada Kasımpaşa-Beşiktaş maçındaki olaylar Portekiz basınında da geniş yer buldu. Gazeteler saldırıya uğrayan Fernandes'i değil, saldırgana tekme attığı için kırmızı kart gören Almeida ve Motta'yı manşete taşıdı. Motta şunları söyledi: "Pişman değilim. Arkadaşımı korudum. Yine yaparım."

MOTTA'YA İKİ, ALMEİDA'YA BİR MAÇ CEZA YOLDA
80. dakikada sahaya giren ve Fernandes'e saldıran Mustafa Özel'i tekmelediği için kırmızı kart gören Motta'ya iki, Almeida'ya ise bir maç ceza gelmesi bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Öpecektim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN