Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşkilatta büyük kavga

Giriş Tarihi: 26.12.2013

Bilardo Federasyonu Başkanı, hakkında hazırlanan rapor üzerine soluğu Spor Genel Müdürlüğü'nde aldı, Genel Müdür Baykan ile yumruklaşmaya varan tartışma yaşad

Sportif Değerlendirme ve Geliştirme Kurulu tarafından Türkiye Bilardo Federasyonu hakkında hazırlanan ve ilgili federasyona iletilen rapora sinirlenen Bilardo Federasyonu Başkanı Uğur Kurugöllü dün saat 11.50 sularında Spor Genel Müdürlüğü'ne giderek Genel Müdür Mehmet Baykan ile görüşmek istedi. Özel Kalem Müdürü, Genel Müdürün programının yoğun olduğunu belirterek, kendilerini arayacağını bildirdi. Karagöllü, Özel Kalem Müdürlüğü'nden ayrılarak asansörün yolunu tuttu.

ASANSÖR ÖNÜNDE TARTIŞTILAR!
Kurugöllü, asansör beklerken Genel Müdür Mehmet Baykan'ın koşarak geldiğini belirtip şu iddialarda bulundu: "Genel Müdür bana 'Sen kim oluyorsun da randevusuz geliyorsun' dedi. Ben de 'Randevu almaya geldim. Gidiyorum' dedim. Sonra bana hakaret etti. Ben de kendisine 'Kes lan sesini, terbiyesiz. Ben seçilmiş birisiyim' dedim. Genel Müdür de 'Sen kes. Bir genel müdüre karşı böyle konuşulur mu? Terbiyeyi senden mi öğreneceğim' dedi.

GÖRÜNTÜLER TEFTİŞ KURULU'NDA
Kurugöllü, "Judo Federasyonu Başkanı ve çalışanlar her şeyi gördü. Kameralar da olayı tespit etti. Görüntülerinin kaybolmaması için en yakın polis karakoluna şikayette bulundum" dedi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ise, "Konu güvenlik kamerası görüntüleri ve tutanak ile Spor Genel Müdürlüğü tarafından Teftiş kurulu Başkanlığı'na sevk edilmiştir" açıklamasını yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşkilatta büyük kavga
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN