Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2014 bizim yılımız olacak

Giriş Tarihi: 28.12.2013

Başkan Aziz Yıldırım gecede "Biz bir aileyiz" projesinin büyüyerek süreceğini söylerken CEO Hasan Yılmaz, "F.Bahçe olarak 2014'te tüm branşlarda şampiyon biz olacağız" dedi

Fenerbahçe Yönetimi, kulüp çalışanlarıyla Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Yemekte Başkan Aziz Yıldırım, 2013 yılında başlattıkları 'Biz bir aileyiz' projesinin, 2014'te büyüyerek süreceğini ve kulüp olarak bu birliktelik olduğu sürece kimsenin önlerinde duramayacaklarını ifade etti. 2013'ün kulüp açısından son derece güzel geçtiğini belirten CEO Hakkı Hasan Yılmaz ise "2014 yılında faaliyet gösterdiğimiz dallarda başarılı olacağımıza inanıyorum. Biz önemli bir kulüp, başarılı bir şirketiz" dedi.

3 MİNİ COOPER HEDİYE
Gecenin en heyecanlı zamanı çekiliş anı oldu. Yönetici Selim Kosif'in sponsorluğunda 3 adet Mini Cooper, kulüp hemşiresi, resepsiyonist ve bir Fenerium çalışanına çıktı. Gecede çalışanlar ayrıca yurt içi ve yurt dışı seyahatleri ile pek çok sürpriz hediye kazandı.

AÇILIŞ DANSI BAŞKAN'DAN
Bahçe ailesinin birlik ve beraberlik mesajları verdiği gecenin açılış dansını Başkan Aziz Yıldırım yaptı. Yıldırım tüm çalışanlarla yakından ilgilenirken kimseyi kırmadan herkesin fotoğraf isteğine karşılık verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2014 bizim yılımız olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN