Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan şike açıklaması!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, şike davasıyla ilgili olarak Yargıtay'ın verdiği kararla Trabzonspor'un elinin güçlendiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 17.1.2014 19:00 Güncelleme Tarihi: 17.1.2014 19:01
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Yargıtay 5. ceza dairesinin, futbolda şike davasıyla ilgili vermiş olduğu kararı değerlendirdi.

Hacıosmanoğlu, Yargıtay'ın vermiş olduğu kararın Trabzonspor'un elini güçlendirdiğini belirterek, "Böyle bir kararın çıkması kamu vicdanı açısından önemliydi. Bu yönde bir karar bekliyorduk. Bu güne kadar Yargıtay diyorlardı işte yargıtayda kararını verdi. UEFA'da yetkili kurumlar da Yargıtay kararını bekliyorlardı. Yargıtay'da tarihi bir karar verdi. Bu karardan sonra kimin üzerine ne düşüyorsa yapacaktır. Türk futbolunun bundan zarar görmemesi için biz gereken uyarıları yapmıştık. Bu kararla Trabzonspor'un eli artık dahada güçlendi" dedi.

Öte yandan Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yargıtay kararından sonra bir araya gelerek yaşanan gelişmeleri değerlendirecek. Yapılacak olan toplantı sonrası yönetim kurulunun izleyeceği yol haritası kamuoyu ile paylaşılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan şike açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN