Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kararı tanımıyorum'

F.Bahçe Başkanı Yıldırım Yargıtay'ın cezasını onaması için, "Apar topar verilen hukuka aykırı bu karara saygı duymuyorum" dedi

Giriş Tarihi: 18.1.2014
Kararı Fransa'da öğrenen Aziz Yıldırım ağır konuştu. Yıldırım'ın satır başları şöyle: "Bu hukuka aykırı karara saygı duymuyorum ve bu siyasi kararı tanımıyorum... F.Bahçe'nin adının yanında Aziz Yıldırım'ın başkanlığı, özgürlüğü ve hatta varlığının hiçbir önemi yoktur. Kumpaslar, tükenmiş yanlı yargılar, ele geçirilmiş devlet mekanizmalarına dair söylemler havada uçuşurken; emniyet ve yargının aldığı her karar artık yok hükmünde ilan edilmişken ve bunun önlemi olarak 'adil ve yeniden yargılanma hakkının' tartışıldığı bu süreçte, apar topar verilen bu karar; sadece bir siyasi manevradır ve 3 Temmuz'un altına atılan ıslak imzadır... Tüm Fenerbahçeliler emin olsunlar ki; süreç onların istediği gibi bitmeyecektir. Ve son sözü Fenerbahçe söyleyecektir..."

Yönetim: Onur duyuyoruz

Aziz Yıldırım'ın açıklamasının ardından fenerbahce. org'dan 'Yönetim Kurulu' imzasıyla başkana destek veren bir açıklama yapıldı: "Bağımsız yargı tarafından verilen sözde örgüt ve sözde şike kararları, tüm kamuoyu ile birlikte yönetim kurulumuza ulaşmıştır. Bizler, F.Bahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak; Aziz yıldırım liderliğinde kurulduğu iddia edilen suç örgütünün birer üyesi olmaktan onur duyduğumuzu, başkanımız ve Fenerbahçe'ye yönelik hukuk dışı karar ve uygulamaları tanımadığımızı ve tanımayacağımızı kamuoyuna bildiririz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kararı tanımıyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN