Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Trabzonspor'un hedefi sınırsızdır"

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, mücadele ettikleri her kupayı kazanmak, en azından kazanacak kadar mücadele etmenin misyonlarının en önemli mihenk taşı olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 20.1.2014 11:31
Başkan Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi'nin ocak sayısı için kaleme aldığı yazısında, Türk futbolunu hak ettiği Avrupa standartlarına ulaştırabilmek adına yola çıkan spor kulübü yöneticilerinin, önlerindeki tüm olumsuz koşullara rağmen her geçen gün üzerine biraz koyarak hizmet etmeleri gerektiğini ifade etti. Zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı bir anlayışla sadece kazanmaya odaklı değil, örnek teşkil edecek tutum ve davranış içinde mücadele eden bireyler ortaya çıkartılması gerektiğinin altını çizdi.

Kendilerinin de temsil ettikleri camiaya yakışan bir anlayışla yola çıktıklarını ve bu yolda emin adımlarla yürüdüklerini kaydeden Hacıosmanoğlu, "Ortaya çıkan tüm maddi ve manevi engellere rağmen özellikle UEFA Avrupa Ligi'nde hayalimize bir adım daha yaklaştık. Kuşkusuz Trabzonspor'un hedefi sınırsızdır. Mücadele ettikleri her kupayı kazanmak, en azından kazanacak adar mücadele etmek misyonumuzun en önemli mihenk taşıdır. Kabul edilebilir tek gerçek; taşıdığı Trabzonspor ruhuna yaraşır bir anlayışı barındıran topluluklarla yoluna devam etmek ve öncü olmaktır. Bu anlayış dışındakileri dışarıya atmaktadır, atacaktır. İşte bu gerçeği kabul edenler Trabzonspor'lular her geçen gün biraz daha büyütecektir." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Trabzonspor'un hedefi sınırsızdır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN