Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tahkim'den Kasımpaşa-Beşiktaş açıklaması

Tahkim Kurulu, Kasımpaşa-Beşiktaş maçıyla ilgili incelemenin sürdüğünü ve kararı daha sonra vereceğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 23.1.2014 18:20 Güncelleme Tarihi: 23.1.2014 18:20
Tahkim Kurulu, Kasımpaşa-Beşiktaş maçıyla ilgili incelemenin sürdüğünü ve kararı daha sonra vereceğini açıkladı.

TFF
, Tahkim Kurulu Kasımpaşa-Beşiktaş maçı için 3 gün sonra karar vereceğini açıkladı. dün PFDK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi

Kasımpaşa A.Ş.'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2013 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin dosyada TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevap dilekçesinin geldiği görüldü. Talep doğrultusunda duruşma açıldı, duruşmaya Kasımpaşa A.Ş. ve TFF vekilleri katıldı, sözlü açıklamaları dinlendi, müsabaka görüntüleri izlendi.

- Beşiktaş A.Ş.'nin müdahil sıfatıyla yargılamaya katılma talebinin; asli ve fer'i müdahillik şartlarının gerçekleşmemesi nedeniyle reddine oybirliği ile;

- Dosyanın incelemeye alınmasına;

5. E.2014/6

Beşiktaş A.Ş. 'nin, TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2013 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin dosyada TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevap dilekçesinin geldiği görüldü. Talep doğrultusunda duruşma açıldı, duruşmaya Beşiktaş A.Ş.'yi ve Federasyonu temsilen vekilleri katıldı, sözlü açıklamaları dinlendi, uyuşmazlığa sebep olan görüntüler izlendi.

- Beşiktaş A.Ş. vekiline talebi doğrultusunda, TFF vekilinin cevap dilekçesine karşı beyanlarını sunmak üzere 3 günlük kesin süre verilmesine karar verilmiştir..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tahkim'den Kasımpaşa-Beşiktaş açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN