Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Etiler'de büyük futbol zirvesi!

TFF Başkanı Demirören ile G.Saray Başkanı Aysal öğle yemeğinde bir araya geldi. Lutfi Arıboğan'ın da katıldığı zirvede yabancı kuralının masaya yatırıldığı öğrenildi

Giriş Tarihi: 24.1.2014
İstanbul'da dün sürpriz bir buluşma gerçekleşti. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile G.Saray Başkanı Ünal Aysal Etiler Sunset'te öğlen yemeğinde bir araya geldi. Lutfi Arıboğan'ın da katıldığı zirvede yabancı kuralı ve e-bilet uygulamasının konuşulduğu öğrenildi. Aysal'ın, Demirören'e 6+0+4'ün Türk futboluna büyük bir darbe vurduğunu dile getirip, kulüplerin Avrupa ile rekabet edebilmesi için yabancı kuralının değişmesi gerektiğini söylediği belirtildi. Demirören'in ise Antalya'da gerçekleştirilen zirvede teknik direktörlerin görüşlerinin alındığını, gerekli incelemeyi yapıp en doğru kararı vereceklerini kaydetti. Aysal, ayrıca e-bilet kuralının büyük kulüplere zarar vereceği görüşünü Demirören'e iletti.

FIFA'dan şikeye önlem
2014 Dünya Kupası yaklaşırken FIFA, kupada yaşanabilecek şike/manipülasyon olaylarına karşı önlemlerini artırmaya devam ediyor. FIFA Güvenlik Komitesi yöneticisi Ralf Mutsckhe, Reuters'e verdiği röportajda, "Eğer bir maçta şike şüphesi görürsek o maçın oynanmasının önüne geçerek, erteleyebiliriz. Bu da seçeneklerimiz arasında" dye konuştu.

Samimi ortamda gerçekleşti
Demirören ile samimi bir havada gerçekleşen yemekte Aysal'ın yabancı kuralı konusundaki sıkıntılarını dile getirdiği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Etiler'de büyük futbol zirvesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN