Suratına erkekçe söyledi

Giriş Tarihi: 25.1.2014

Sedat Doğan, Aysal-Demirören zirvesinin şifrelerini verdi: Biz federasyon basmayız. Görüşme başka yönlere çekilmesin. Başkanımız, şikayetlerini TFF başkanının suratına erkekçe söylemiş!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, önceki gün TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le yemekte buluşup özel bir zirve gerçekleştirdi. Bu görüşme sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından tepkiyle karşılanırken yönetici Sedat Doğan Twitter hesabından, buluşmanın şifrelerini verdi ve TFF'ye ağır ithamlarda bulundu:
*Galatasaray başkanı TFF başkanıyla görüştü diye çok sevinen arkadaşlar olmuş! 'Acaba Galatasaray konum mu değiştiriyor' diye. Galatasaray başkanı sorunları ve şikayetleri TFF Başkanının suratına erkekçe söylemiş. Bu Galatasaray tarzıdır! Biz Federasyon basmayız!
*G.Saray bu federasyonun bir çok uygulamasını haksız, hukuksuz ve sporu geri götüren uygulamalar olarak görmektedir! Birikmiş bir çok konu ile ilgili hem görüşerek hem de gerektiğinde hukuki yollardan Galatasarayın haklarını aramak Başkanın görevidir!
*Ekonomik ve sosyal gelişmişlik seviyemize yakışır bir yönetim sergileyecek yeni bir futbol federasyonuna ihtiyacımız olduğu gerçeği değişmemiştir...

'Hücum benim işim'
Galatasaray'da ilk idmanına çıkan Alex Telles, Mancini ile tanıştı. Sambacı GSTV'ye, "Sol bekte oynuyorum ama bindirmeyi, orta yapmayı ve şut atmayı çok seviyorum. Şimdiden G.Saray-F.Bahçe derbisini iple çekiyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Suratına erkekçe söyledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN