Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özen&Bilic'e uyarı geldi!

Siyah-beyazlı yönetim, ikiliye "Bir an önce takımı toparlayın" telkininde bulunacak. Dövizdeki artış nedeniyle Lescott'tan vazgeçme aşamasına gelinirken İbrahim Toraman'ın affı için Bilic'e baskı yapılması gündemde

Giriş Tarihi: 28.1.2014
Beşiktaş Yönetim Kurulu dün olağanüstü toplandı ve önemli kararlar aldı. Fikret Orman'ın başkanlığında toplanan siyah-beyazlı yönetim, öncelikle futbol takımının aldığı olumsuz sonuçları masaya yatırırken gündeme ilişkin tüm maddeleri görüştü. Durum değerlendirmesinde eleştirilerin hedefindeki Bilic ile Önder Özen'in uyarılmasına karar verilirken ikiliye "Bir an önce takımı toparlayın" telkininde bulunmaya karar verildi. Diğer kararlar ise şöyle:

1- 12 Şubat'ta Swis Otel'de yeni stadın loca lansmanı yapılacak. Otele davet edilecek iş adamlarına hazırlatılan tanıtım CD'si izletilecek. Buradaki locaların erken satışı ile gelir elde edilmesi planlanıyor. Kombine satışlarıyla ilgili ise daha sonra farklı bir çalışma yapılacak.
2- Beşiktaş yönetimi, olumsuz hava koşullarına rağmen ligin ikinci yarısında iç saha maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynama kararı aldı. Toplantıda, "Zor olacak ama gidip Olimpiyat'ta oynayalım. Bu herkes için daha hayırlı" görüşü ağır bastı.
3- Dövizd eki artış sonrası pahalı transferlerden uzak durulması görüşünde birleşildi. Bu kapsamda Lescott transferi dahil hiçbir transfer için bonservis ödenmemesi koşulu devreye sokulacak ya da oyuncular satın alma opsiyonu ile kiralık olarak alınacak.
4- İbrahim Toraman'ın affı için karar futbol komitesine bırakıldı. Lescott transferi gerçekleşmediği takdirde İbrahim Toraman'ın takıma geri dönmesi için gerekirse teknik direktör Slaven Bilic'e psikolojik baskı yapılması yönünde fikir birliği oluştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özen&Bilic'e uyarı geldi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN