Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel devlet istemiyoruz

Kadıköy'de gecenin en ilginç olayı 'Maltepeli Beşiktaşlılar'ın açtığı "Ne mutlu sana YAZ bebek. Böylesine gururlu ve onurlu bir baban ve milyonlarca Beşiktaşlı ve F.Bahçeli abilerin var" pankartıydı

Giriş Tarihi: 28.1.2014
Kadıköy'deki Torku Konya maçında Fenerbahçe tribünlerinde Yargıtay tarafından cezası onanan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a destek pankartları açıldı. Yıldırım'ın resminin kullanıldığı bir pankartta "Bu dünyadan göçse de bizim kalbimizde yaşar" ifadeleri kullanıldı. Karşılaşma öncesi okunan İstiklal Marşı sırasında açılan dövizlerde ise, "Dik dur eğilme, taraftarın seninle", "Adil ve yeniden yargılama istiyoruz" ve "Paralel devlet istemiyoruz" ifadeleri yer aldı. En anlamlı pankartı ise F.Bahçeli değil Beşiktaşlı taraftarlar açtı! F.Bahçe tribünlerinde 'Maltepeli Beşiktaşlılar' imzasıyla açılan pankartta Aziz yıldırım ve minik kızı Yaz'ın fotoğraflarına yer verilirken "Ne mutlu sana YAZ bebek. Böylesine gururlu ve onurlu bir baban ve milyonlarca Beşiktaşlı ve F.Bahçeli ağabeylerin var" ifadeleri yer aldı.

SOĞUK HAVA TRİBÜNLERİ VURDU
F.Bahçe, tam 29 gün aradan sonra Kadıköy'de taraftarlarının önüne çıktı. Tribünlerde soğuk havanın da etkisiyle yer yer boşluklar gözlenirken Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki ısıtıcılar bile dondurucu havaya etki etmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel devlet istemiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN