Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trabzonspor'dan, Aziz Yıldırıma cevap

Giriş Tarihi: 5.2.2014 16:53

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un haklı talebinin, 'köşeye sıkışmış insanların çırpınırken yapmış olduğu haddini aşan' ve iki güzide kulübün taraftarları arasında tamiri mümkün olmayacak yaralar açacak açıklamaları ile küçümsenemeyeceğini belirtti.

Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Trabzonsporlu taraftarların yaptığı yürüyüşlü ilgili sözlerine kulüp sitesinden yaptığı açıklamayla cevap verdi. 'Trabzonspor'un haklı talebi, köşeye sıkışmış insanların çırpınırken yapmış olduğu haddini aşan ve iki güzide kulübün taraftarları arasında tamiri mümkün olmayacak yaralar açacak açıklamaları ile küçümsenemez' diyen Hacıosmanoğlu, "Kirli ilişkileri ile futbolun içine kendi siyasetlerini sokan, alt ve üst kimlik bunalımı yaşayan ve kendilerini camialarının üstünde gören bu kişilerin, koskoca bir şehrin haklı haykırışına, 3-5 kişinin yürümesi yakıştırması yaparak Karadeniz fırtınasını harekete geçirmeyi planladığı anlaşılıyor. Ancak bu hareket, kirliliğin içine batmış kişilerin kışkırtması ile değil doğruluk ve dürüstlüğün yol göstericiliği ile kendiliğinden hareket eder. ifadelerini kullandı.

Şike süreciyle ilgili UEFA ve FIFA nezdindeki başvuruları ciddiyeti ve doğuracağı sonuçların bazılarını rahatsız ettiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, "Bu başvurumuz 'yavuz hırsız ev sahibini bastırır' misali bazı açıklamaları beraberinde getirmiştir. Bu türlü davranışlar yerine 'İnsan isterse pişman olmak için zaman bulur' sözünden yola çıkmaları daha uygun olacaktır. eleştirisinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzonspor'dan, Aziz Yıldırıma cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN