Federasyon'dan Cavcav'a: Yabancı için anlaşın gelin

TFF Yönetimi, yabancı kuralının değişmesini talep eden Kulüpler Birliği Başkanı Cavcav'a "Önce kulüpler olarak aranızda anlaşmalısınız" dedi

Giriş Tarihi: 12.2.2014
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ile Kulüpler Birliği'nin temsilcileri, dün TFF'nin İstinye'deki binasında buluştu. Yabancı kuralınının masaya yatırıldığı toplantıda, Kulüpler Birliği Başkanı İlhan Cavcav, birçok kulübün önümüzdeki sezon hayata geçecek 5+0+3 kuralına karşı olduğunu aktardı ve yabancı oyuncu kriterlerinin gözden geçirilmesini talep etti. Cavcav ve diğer kulüp temsilcilerine, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in geçen hafta kamuoyu ile paylaştığı görüşü teyit eden bir yanıt geldi. Demirören, Riva Tesisleri'ni basın mensuplarına tanıtırken, "18 kulübün altına imza attığı bir belge önümüze gelirse, yabancı oyuncu kuralında gerekeni yaparız" demişti.

E-BİLET 6 STATTA HEMEN BAŞLIYOR
TFF Yönetimi ile Kulüpler Birliği temsilcilerinin masaya yatırdığı ikinci konu ise E-bilet uygulaması oldu. Kulüpler Birliği, hazır olan statlarda (TT Arena, Şükrü Saracoğlu, Hüseyin Avni Aker, Kadir Has, Bursa Atatürk ve 19 Mayıs) uygulamanın hemen başlamasını, gelecek sezon ise tüm statlarda hayata geçirilmesini isterken bu konuda tüm yetkiyi Futbol Federasyonu'na bıraktı. Federasyon yönetimi, söz konusu öneriyi dikkate alacağını ve bu konuda kulüplere gereken yardımın yapılacağını bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Federasyon'dan Cavcav'a: Yabancı için anlaşın gelin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN