Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemaat F.Bahçe'yi ele geçirmek istedi

Bu operasyonu yapan kişilerin cemaate yakın isimler olduğunu kamuoyuna duyurduk. Tek tek isimlerini zikretmeye gerek yok 17 Aralık'ta hükümete yapılan da operasyondur, kınıyoruz. Hapis yatmaktan korksam gelmezdim. Yeniden yargılama istiyoruz Mühim olan insanların vicdanında aklanabilmek. 'Aziz Yıldırım parayı verdi' diyorlar. İspatlasınlar kendimi köprüden atacağım

Giriş Tarihi: 13.2.2014
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ile Fenerbahçe Asbaşkanı Deniz Tolga Aytöre CNN Türk'te yayınlanan 'Tarafsız Bölge' programında şike davasına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptılar. İşte Aziz Yıldırım'ın dikkat çeken o açıklamaları:
* Bu operasyonu yapanlar belli. Gebze'de bir savcı var. Hepsini tek tek zikretmeye gerek yok. Hapiste iken bir grubun Fenerbahçe'yi ele geçirmeye çalıştığını söyledim. Bu operasyonu yapanların cemaate yakın isimler olduğunu duyurduk.
* 17 Aralık'ta hükümete yapılan operasyonu da kınıyoruz. Herkesi itibarsızlaştırma hareketi ile içeri aldılar ve tutukladılar. Suçlu olduğumuzu internetten öğrendik.

* Yargıtay'da itiraz dilekçemiz var, inceleniyor. Biz hapisten korkmuyoruz. Biz dava adamıyız. 1 yıl yattım, 2 yıl 4 ay daha yatacağım. Korksam Türkiye'ye dönmezdim.

ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaat F.Bahçe'yi ele geçirmek istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN