'Koç&Gülen birlikte’

"Gülen neden Fenerbahçe'ye operasyon yapsın? Zaten Gülen'in stratejik ortaklarından birisi Koç Grubu. Şike sürecinin başından itibaren konuya en çok hakim olan Ali Koç değil mi?"

Giriş Tarihi: 19.2.2014
6 AYDA 30 KART SİM NİYE KULLANDI
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun CNN Türk'teki açıklamaları büyük yankı yarattı. Başkan, Fenerbahçe için, "Suçlarını nasıl örtbas edebileceklerinin derdine düştüler" dedi. Aziz Yıldırım'a yönelik suçlamalarını sürdüren Hacıosmanoğlu, "6 ay içinde 30'a yakın sim kart neden kullanmak ister insan? Benim tek telefonum var, herşeyimi telefonda konuşuyorum, kimseden sakladığım bir şey yok. Kayıtlar gayrı resmi illegal de olsa bu konuşmaları yaptılar" diye konuştu. Türkiye Futbol Federasyonu'nu da eleştiren Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kimse şike yoktur diyemez, TFF de kendi içinde çelişkide" diyerek federasyonun şikeyi bildiğini ve üstünü kapatma derdinde olduğunu savundu.

KAYNAKLARI PAYLAŞIYORLAR
Başkan, Ali Koç ile Gülen cemaati arasındaki ilişkiyi de şu sözlerle dile getirdi: "Fethullah Gülen, F.Bahçe'ye niye operasyon yapsın? Şike sürecinden itibaren ve ondan önceki süreçte de bu konuya en çok hakim olan, bu konuya sahip çıkan Ali Koç değil mi? Şimdi Gülen'in paralel devleti Fenerbahçe'ye operasyon yaptıysa; kayıtları dinledik. Bunlar düzmece mi? Ses kayıtları var. Gülen'in Türkiye'deki stratejik ortaklarından birisi Koç Grubu. Böylesine sıcak ilişki içerisinde Türkiye'nin çok önemli yerlerini paylaştıkları, görüştükleri, anlaştıkları her stratejik noktada Türkiye'nin bütün manipülasyonlarında bile birlikte oldukları bir insanın mensubu olduğu ve en etkili olduğu bir kurumu niye ele geçirmeye çalışsın ki! Zaten elinin altında.. Türkiye'nin kaynaklarını da 'orası senin burası senin' diye paylaşabiliyorlar."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Koç&Gülen birlikte’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN