Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fenerbahçe'den flaş şike açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Yargıtay'ın Şike Davası kararıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 5.3.2014 16:13 Güncelleme Tarihi: 5.3.2014 20:53
Fenerbahçe Futbol AŞ'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı önünde itirazlarımızı karara bağlamak üzere bulunan ceza dosyası ile ilgili olarak tarafımıza bildirilmiş lehte ve aleyhte her hangi bir karar bulunmamaktadır." denildi.

Sarı lacivertli kulübün açıklaması şöyle:

"Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve bazı Kulüp yöneticileri ile ilgili Yargıtay kararı hakkında avukatlarından alınan açıklama aşağıdaki şekildedir:

04.03.2014 tarihinde çeşitli internet sitelerinde "YARGITAY BAŞSAVCILIĞI DOSYAYI GÜNDEME ALDI" ifadeleriyle Yargıtay Cumhuriyet başsavcılığı önünde bulunan başvurumuz ile ilgili çeşitli haberler yayınlanmıştır. Bahsi geçen haberlerin hemen akabinde Yargıtay Cumhuriyet başsavcılığı tarafından "İNCELEME ZATEN SÜRÜYOR YENİ İŞLEM SÖZ KONUSU DEĞİL" şeklinde açıklama yapılmıştır. Kulübümüzün, Şirketimizin ve bazı yöneticilerimizin tarafı bulunduğu ve halen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı önünde itirazlarımızı karara bağlamak üzere bulunan ceza dosyası ile ilgili olarak tarafımıza bildirilmiş lehte ve aleyhte her hangi bir karar bulunmamaktadır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe'den flaş şike açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN