Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saygı duymuyoruz

"F.Bahçe maçıyla ilgili alınan hükmen yenilgi kararının iptali için hukuki tüm haklarımızı kullanacağız. TFF'nin verdiği bu karara uyarız ancak saygı duymuyoruz. Maçın tekrar edileceğine inancımız tam"

Giriş Tarihi: 9.4.2014
Trabzonspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), Trabzonspor-Fenerbahçe maçına ilişkin almış olduğu hükmen mağlubiyet kararına sert tepki gösterdi. Kararın ardından tüm hukuki haklarını kullanacaklarını belirten bordomavililer şu açıklamayı yaptı: "TFF'nin Trabzonspor-Fenerbahçe maçına ilişkin almış olduğu hükmen mağlubiyet kararının ardından hukuki tüm haklarımızı kullanacağız. Adeta şikeyi örtmeye çalışan ve hırsızı koruyan bir anlayış sergileyen TFF Başkanı'nın bundan başka bir karar alması beklenemezdi. Federasyonun vermiş olduğu karara uyarız ancak saygı duymuyoruz."

İTİRAZIMIZI YAPACAĞIZ
"Yapacağımız savunma ile kararın değişeceğine olan inancımız tam. Maçın tekrar edilmesine ilişkin beklentimizle birlikte gerekli itirazı ilgili makamlara yapacağız."

HIRSIZI KORUYOR
Trabzonspor Yönetim Kurulu dün yaptığı açıklamada, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i şikeyi örtmek ve hırsızı korumaya çalışmakla suçlarken, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da, şike sürecinin daha kapanmadığını ve yakında önemli gelişmeler olacağını yineledi.

'YILDIRIM DEMİRÖREN UEFA'YA REST ÇEKİYOR'
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, "3 Temmuz sürecini kapatmak en doğrusudur' şeklindeki sözlerine karşılık çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Hacıosmanoğlu, "Demirören'in yaptığı açıklamaları şaşkınlıkla izledim. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in şike konusunda, 'Bu iş bitmiştir' açıklaması UEFA'ya çekilmiş bir resttir. Demirören'in ayrıca, 'Hem Milli Takım'ı hem de 10 takımımızı kurtardım' sözleri Türk futbolundaki kirliliği ne denli desteklediğini net bir şekilde ortaya koymuştur. Şikeyi adeta destekleyen, hırsızı koruyan ve kollayan bir anlayışın Türk futbolunu uçuruma götürdüğü apaçık ortadadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saygı duymuyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN