Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aslan kızları kutladı G.Saray'ı bombaladı

"Yapılanlar Aziz Yıldırım'sız bir spor alanı yaratma çabası. Küfür devam ederse taraftarımızı karşımıza alma pahasına görev ve sorumluluğu tamamen devlet kurumlarına terk ederiz"

Giriş Tarihi: 15.4.2014
F.Bahçe Kulübü dün yaptığı açıklamayla Rusya'daki Euroleague finalinde Aziz Yıldırım ve yöneticilere yapılan küfürlere tepki gösterdi. Açıklamaya "Euroleague Kadın Basketbol finalini kazanan G.Saray Kadın Basketbol Takımı'nın nezdinde tüm G.Saray camiasını kutlarız" sözleriyle başlayan F.Bahçe, olayları "Lutfi Arıboğan'ın salona girişiyle taraftarlarımızın bulunduğu tribünlerden yükselen tepkiler Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetimimiz tarafından bitirilmiştir. Başkanımız Aziz Yıldırım ve ailesi hakkında ağza alınmayacak nitelikteki toplu tezahüratlar için G.Saray yönetimi maalesef birşey yapmamıştır" şeklinde özetledi. Galatasaray yetkililerinin sırf Aziz Yıldırım'ı zor durumda bırakmak adına kendi soyunma odalarının Aziz Yıldırım tarafından basıldığı haberlerini, yalanlamayarak sineye çektiklerini vurgu yapıp şu ifadelere yer verildi: "Amaç, Aziz Yıldırım'ı en hassas olduğu 'küfür ve aile' konularında provoke ederek topluma uzlaşmasız ve hoşgörüsüz bir lider olarak sunmak ve 3 Temmuz'da yapamadıkları -menfaatlerine uygun- Aziz Yıldırım'sız bir spor alanı yaratma çabalarının devamıdır. Kulüplerimizin küfür, çirkin tezahürat konusunda eylemlerinin devam etmesi halinde, kendi taraftarımızı dahi karşımıza alarak yürüttüğümüz mücadeleyi sonlandıracak, bu görev ve sorumluluğu tamamen devletin resmi kurumlarına terk edeceğiz."

BURUN BURUNA GELDİ
Galatasaray'ın 1-0 kazandığı derbi sonrası iki kulüp arasında başlayan demeç savaşları Rusya'da tribüne sıçradı. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile G.Saray taraftarı tribünde burun buruna geldi, ağza alınmayacak küfürler havada uçuştu. Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu, Galatasaray yönetimini taraftarını susturamamak ve etkisiz kalmakla suçlarken, Yıldırım salon dışında Galatasaraylı taraftarlarla da karşı karşıya geldi. "Bana niye küfür ediyorsunuz" diye tepki gösteren başkan, "Küfür etmedik. Başkansınız ama siz küfür ediyorsunuz" diyen bir sarı-kırmızılı taraftara, "Hem küfür edin hem de başkanım deyin. Ne başkanı ya! Arkamdan küfür etmeyin" karşılığını verdi.

ULTRASLAN: YILDIRIM KÜFÜR ETT İ

Galatasaray'ın taraftar grubu ultraAslan ise dün akşam yayınladığı bir videoyla Rusya'da salonun dışında Aziz Yıldırım'ın küfür ettiğini iddia etti.

EĞİTİMCİYİM AMA...
Yaşanan tartışmada yaptığı el hareketi ile dikkat çeken F.Bahçe Koleji Müdürü Adnan Ersan gerekçesini "Çok ağır küfürler olunca dayanamadım" şeklinde açıkladı. Ersan, yaşananları şöyle anlattı: "30 kişilik bir G.Saray grubu Başkanımız Aziz Yıldırım ve bize küfürler etmeye başladı. Arkamızda da G.Saraylı bir aile vardı. Başkanımız el hareketleri ile susmalarını istedi. Onlar küfürleri artırınca üzerlerine yürümek istedik ama sivil polisler izin vermedi. Lutfi Arıboğan taraftarlarını susturabilirdi ama bunun için hiç çaba harcamadı. Ellerindeki megafonla çok ağır küfürlere devam edince dayanamayıp o hareketi yaptım. Bir eğitimci olsam da ben de insanım ve o olay da sabrımın son noktasıydı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aslan kızları kutladı G.Saray'ı bombaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN