Kimse alamaz!

"Taraftarımızın içi rahat olsun. Şampiyonluk istiyorsanız elinizdeki değerleri korursunuz. Biz istemedikçe kimse oyuncumuzu alamaz."

Giriş Tarihi: 1.5.2014
'SERBEST KALIR' ŞARTINI KALDIRDIK
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Onur Kıvrak için taraftarların rahat olmasını isteyerek, "Eğer şampiyonluğa oynayacağım diyorsanız elinizdeki değerleri korursunuz. Onur'un serbest kalır maddesi vardı, onu kaldırdık. Onur, dünyanın en iyi kazanan 10 kalecisi arasına girer" diye konuştu.

ANLAŞAMAZSAK OLCAN 1 YIL KALIR!
"İnancı bizimle olan hiçbir oyuncumuzu bırakmaya niyetimiz yok" diyen Hacıosmanoğlu, "Biz oyuncu ticareti yapmıyoruz. Olcan'ın bir yıl daha sözleşmesi var. Sezon bittiği zaman konuşucağız. Trabzonspor'da mutlu olduğu belirtiliyor. Şartlarda uyuşursak anlaşırız. Anlaşamazsak zaten bir yıl sözleşmesi var, futbolunu oynar" dedi.

KADRO DIŞI KALDI, TALİBİ ÇOĞALDI
Öte yandan Şampiyonlar Ligi için kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Trabzon'da kadro dışı kalan Colman'ı istiyor . Zokora'nın gidişi sonrası yönetimden bonservisini isteyen ancak olumsuz yanıt alan Colman'ı İstanbul Belediye'nin de düşündüğünü iletmesi sonrası Trabzon yönetimi bu transferden gelir elde etmenin planlarını yapıyor.

AVRUPA'NIN GÖZDESİ
Hacıosmanoğlu'nun "Dünyanın en çok kazanan 10 kalecisinden biri" dediği Onur, başta Atletico Madrid gibi bir çok büyük Avrupa kulübünün takibinde...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kimse alamaz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN