Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demokrasi geldi

Başkan Aziz Yıldırım yeni tüzük için, "F.Bahçe'nin anayasası ve geleceğidir. Demokrasidir, bağımsızlıktır" ifadelerini kullandı

Giriş Tarihi: 19.5.2014
F.Bahçe Kulübü'nün Tüzük Tadil Kongresi dün Ülker Sport Arena'da yapıldı. "1 milyon üyeli F.Bahçe" hedefiyle yapılan kongrede tüzük maddeleri tek tek okunup oylandı. Oylama öncesi bir konuşma yapan Başkan Aziz Yıldırım, "Tarihi bir gün yaşıyoruz. Değişen dünyada değişime ayak uydurmak zorundayız. Bu tüzük, F.Bahçe'nin geleceği ve anayasasıdır. F.Bahçe'nin kişilerden, gruplardan ve zümrelerden kurtulup kendi kendini yönetmesi demektir. Bu tüzük demokrasi ve bağımsızlık demektir. Gücümüze güç katarak, Türkiye'ye güç katmak için yapılan bu kongre tarihi bir kongredir" dedi.

Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü
Yeni tüzük, Tüzük Tadil Kongresi'ne katılan üyelerin oybirliği ve alkışlar arasında kabul edilip yürürlüğe girerken Başkan Aziz Yıldırım da teşekkür konuşması yaptı. Yıldırım şunları söyledi: "Hepinize çok teşekkür ediyorum. F.Bahçe sevdasıyla buraya gelip bu tüzüğün çıkmasına katkı sağladınız. Bu tüzükle yönetim kurulumuz ve bizden sonra gelecek yönetimlere büyük bir yük bindi. F.Bahçe, Türkiye'nin en büyük sivil toplum örğütlerinden biriydi. Bu tüzükle birlikte Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olmuştur."

Uslu: Avrupa'ya katılacağız gibi
Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, TRT'ye yaptığı açıklamalarda önemli mesajlar verdi. Şampiyonlar Ligi'ne katılma umutlarının olduğunu belirten Uslu şunları söyledi: "Avrupa'ya gitme umudumuz var. Mahkemeden umutluyuz. CAS kararlarının gerekçeleri geldikten sonra rahatladık. Avrupa'ya katılacağız gibi duruyor. Transfer görüşmelerimiz de devam ediyor. 1 hafta 10 gün içerisinde sonuçlanacak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasi geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN