Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bombardıman

Trabzonspor'un Divan Kurulu'nda konuşan Başkan Hacıosmanoğlu, "Bu TFF yönetimi görmeyecek ama UEFA sopası ile adaletsizlik bitecek" dedi

Giriş Tarihi: 1.6.2014
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Divan Kurulu'nda A'dan Z'ye sert açıklamalar yaptı. Kulübü bağımsız denetçilere denetlettirdik. Olumsuzlukları yetkili makamlara ilettik. Bu benim meselem değil. Camia da zarar görmez. Tam aksine hesap sorulabilir Trabzonspor, herkese örnek olur.
Allah nasip ederse bu federasyon önümüzdeki seneye kalmayacak.
Şike kader kurbanı olan insanın başına gelmez. "Aziz Bey ne yaptı da 156 sene ile yargılıyorsunuz" dendi. 160 değil 560 sene alsın. Milyonlarca insanın geleceğini, hayallerini söküp aldı bu insanlar.
Biz UEFA kurallarını uygulamayan TFF'yi şikayet ettik, Fenerbahçe'yi değil. UEFA da savunma isteyerek TFF'yi Disiplin Komitesi'ne sevk etti.
Bu işin sonunda, bu TFF yönetimine nasip olmayacak, UEFA sopası ile adaletsizlik bitecek.
Anayasa Mahkemesi'nin yoğun gündeme rağmen, bu olayı (yeniden yargılama) öne alıp mahkemeden yeni belge istemesi temiz futbol isteyenlerin içinde derin bir yara açtı. Bunu hatırlatmak istiyorum. 'Kupa gelecek' dedik. Sanki kupa arkadaşın evindeydi de alıp gelecektim. Bu bir hukuk mücadelesi... Sonuna kadar gideceğiz...
F.Bahçe'ye orta yapıp, Fenerbahçe'nin kafa atmasına zemin hazırlayan Sivasspor Başkanı'na buradan söylüyorum; "Ben bu işin içinde yokum, alttan futbolcularıma çalıştılar" sözünü çıkıp delikanlı gibi kamuoyu ile paylaşsın.

BU KONUNUN İÇİNDE BAŞBAKAN OLMAZ
Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı ile samimi olmanın hiç sakıncasını görmediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Ben kendisine saygı duyuyorum, yarın da duyacağım. Ama 'Kupa Başbakan'dadır söylemi...' Defalarca Başbakan ile görüştüm. Bu konuların bir kelimesini konuşmadı. Bu konunun içinde olacağını sanmıyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bombardıman
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN