Kokusuna alıştılar

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu TFF'yi bu sözlerle topa tutarken "Yönettikleri bir ligin neredeyse yarısı Avrupa'ya gidemiyor. Ülke futbolunu rezil ettiler" dedi

Giriş Tarihi: 8.6.2014
FEDERASYON YERİNDE...
UEFA'nın şike süreci nedeniyle verdiği yeni cezaları SABAH'a değerlendiren Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yine sert konuştu: "O zat hala ortalarda dolaşırken, onları cezalandırmayan federasyon yerinde dururken bunların olması elbette normaldir.

BİR AN ÖNCE GİTSİNLER
Ülke futbolunu rezil ettiler. Orada oturdukları her saniye Türk futbolu zarar görüyor. Düşünebiliyor musunuz, kendilerinin yönettiği bir ligde mücadele eden takımların neredeyse yarısı ya ceza aldı ya da alacak. Böyle bir şey olabilir mi? Pisliğin üzerinde oturuyorlar ama rahatsız değiller. Çünkü pisliğin kokusuna alıştılar. Federasyona düşen şey bir an önce görevi bırakmasıdır.

ESAS DOSYA GELİYOR
Fenerbahçe "Biz kiminle şike yaptık?" diyor. UEFA kimlerle şike yaptıklarını gösteriyor. Türkiye 3 Temmuz sürecini iyi bir şekilde değerlendirip, bu kirli insanları temizleme fırsatını kaçırdı. Birilerini kurtarmak için ülke futbolunu ve Trabzonspor'u mağdur ettiler. Biz de UEFA'dan mağduriyetimizin giderilmesini istedik. Asıl dosyanın büyüğü bu. Zamanı geldiğinde bunu görecekler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kokusuna alıştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN